ZYRTARE: Lazio prezanton Vedat Muriqin

Share Messenger

Vedat Muriqi edhe zyrtarisht është prezantuar te skuadra e re Lazio ne Serie A.

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, i cili nga Fenerbahce kaloi tek skuadra italiane Lazio për 18 milionë euro (plus 2 milionë euro bonues), është prezantuar sot nga skuadra.

Muriqi dje i ka kryer testet mjekësore dhe tashmë është gati për një aventurë të re në Serie A, me shpresë se do të ketë poaq sukses sa kishte në fanellën e Fenerbahces në Turqi.

Share Messenger

Më të lexuarat