Zyrtare: Kubrat Pulev “dorëzohet” para kohe, nuk bokson me Joshuan . Arsyeja do t’ju befasoi

27 Shares Share Messenger

Kubart Pulev nuk do të jetë kundërshtari i Anthony Joshuas për meçin e shumë pritur më 28 tetor.

Kjo për shkak se boksieri bullgar është lënduar gjatë stërvitjeve.

36-vjeçari besohet se ka dëmtuar shpatullën e tij të djathtë, dhe nuk do të jetë i gatshëm për duelin e 28 tetorit që pritej të zhvillohej në Cardiff.

Share Messenger

Më të lexuarat