Zyrtare: Ja kur do të vazhdojë ndeshja ndërmjet Kroacisë dhe Kosovës

Share Messenger

Samir Ujkani ka thënë që UEFA do të vendosë nesër për vazhdimin e ndeshjes mes Kroacisë dhe Kosovës, raporton zeri.

“Ndeshja është shtyrë. Ne donin ta vazhdonim por kroatët insistuan për jo. Frika ishte më shumë për lëndimet. Kështu që ska lojë dhe nesër Uefa vendos për datën e kesaj ndeshje”, u shpreh Ujkani.

Share Messenger

Më të lexuarat