Zyrtare: Ja kur do të luhet ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës

Share Messenger

Ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës do të vazhdojë sot

Federata e Futbollit e Kroacisë (HNS) ka njoftuar se ndeshje e ndërprerë mes Kroacisë dhe Kosovës do të vazhdojë sot nga ora 14:30.

Ndeshje mes Kroacisë dhe Kosovës është ndërprerë në minutën e 22-të për shkak të reshjeve të shiut dhe fushës së papërshtatshme për lojë.

Share Messenger

Më të lexuarat