Zlatan Ibrahimvic futbollisti më i mirë i ndeshjes, shikoni vlerësimin e çmendur për të

Share Messenger

Ka përfunduar derbi “Della Madonina”, Inter – Milan.Rezultati përfundimtar i këtij takimi ishte1 me 2 për Milanin.

Zlatan Ibrahimvic ka realizuar në minutën e 13′ dhe 16′, kurse Lukaku ka shënuar golin e vetëm për Interin.

Ishte një ndeshje e jashtëzakonshme e zhvilluar nga të dyja skuadrat që ofroi shumë spektakël e emocione. Në pjesën e parë Milanit e kishte dominimin, kurse pjesa e dytë ishte terësisht e dominuar nga Inter.Janë publikuar notat e lojtarëve atje ku Ibrahimovic ka marrur vlerësim të çmendur me notë 9.1.

Share Messenger

Më të lexuarat