Zhvishet Cristiano Ronaldo, ‘çmenden’ femrat (Foto)

Share Messenger

Ndonëse është shumë i përkushtuar me futbollin, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë për të realizuar markën e tij të të brendshmeve.

Ylli i futbollit ka reklamuar bokset e reja vjeshtë-dimër 2017 që mbajnë të stampuar emrin e tij.

32-vjeçari ka pozuar vetë për të reklamuar koleksionin e tij “FW17”. Portugez nxorri në pah format e tij muskulore dhe duket mjaft tërheqës.

.

Share Messenger

Më të lexuarat