Ylli Hoxha: Mitrovica i dërgoi mesazh Albin Kurtit, të largojmë edhe ty si Agim Bahtirin

Share Messenger

Ish Aktivisti i Vetëvendosjes, tanimë anlalistë në Tv Dukagjini, ka folur për Zgjedhjet Lokale në Mitrovicë, dhe debakëlin që pësoi Vetëvendojse në këtë qytet, transmeton FishMedia.

Ai ka thënë se qytetarët e Mitrovicës i kanë dërguar mesazh kryeministrit Albin Kurti, se të largojme edhe ty si Agim Bahtirin, nësë vazhon me ketë lloj arrogance, pasi që sipas Hoxhës, kandidati Agim Bahtiri është ideja e kundërtët me VV.

Videon ku flet Ylli Hoxha, mund ta ndiqni nga minuta 27.

Share Messenger

Më të lexuarat