Xherdan Shaqiri kapet “mat”, e mbush jahtin me shumë femra

Share Messenger

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, është kapur “mat” nga paparacët në Ibiza në një jaht me tri femra seksi dhe disa miq.Mesfushori i Liverpoolit vendosi të relaksohet në një festë, të cilën e ka shijuar në maksimum, me shumë femra.

Në një moment, Shaqiri shihet i rrethuar nga tri femra seksi, të cilat ishin të veshura me rroba banje provokuese, të cilat nuk i lanë shumë vend imagjinatës.

Shaqiri u filmua duke bërë lëvizje provokuese me njëren prej femrave, derisa shokët e tij e kishin edhe më të vështirë për t’u përmbajtur.

Share Messenger

Më të lexuarat