Xhensila pothuajse e zhveshur në fotot e fundit

Share Messenger

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj nuk i ka lënë vend imagjinatës në fotot e saj të fundit në Instagram

Mbrëmë ajo lansoi këngën e saj më të re “Ale, Ale” një këngë që për 24 orë ka kaluar mbi 359 mijë klikime, ka filluar të postojë foto të nxehta.

Realisht, shumica e këtyre fotove janë pjesë e fotosesioneve të saj nga xhirimet e klipit, ku në fotot e fundit ajo është paraqitur tepër provokative dhe seksi.

Kujtojmë që Xhensila është nënë e një vajze teksa ka disa vite që është e martuar me aktorin Bes Kallaku.

Share Messenger

Më të lexuarat