Xhensila Myrtezaj e bën “Tërmet” me fotot e fundit

Share Messenger

Xhensila Myrtezaj ka qëndruar në Zvicër, ku të shtunën mbrëma ka mbajtur një koncert në Cyrih së bashku me Ardian Bujupin.

Me këtë rast, këngëtarja kishte veshur një kostum të zi që ia theksonte linjat trupore.

Në profilin e saj në Instagram, ajo i ka publikuar disa fotografi duke mahnitur me figurën trupore.

Dhjetëra mijëra pëlqime dhe qindra komente ka marrë Xhensila nga fansat e saj në këto postime.

Share Messenger

Më të lexuarat