Xhaka reagon pas humbjes së Arsenalit nga Man City: Kurrë nuk dorëzohemi

Share Messenger

Granit Xhaka ka reaguar pas humbjes së Arsenalit në Premierligë nga Manchester City.

Në kuadër të Premierligës angleze, Arsenali u mund 0:1 në shtëpi nga lideri, Man City.

Mesfushori nga Kosova, Xhaka luajti 90 minuta në këtë ndeshjes.

Pas ndeshjes, ai tha se skuadra e tij “nuk dorëzohet kurrë dhe gjithnjë do të luftojë”.

“Kurrë nuk dorëzohemi, gjithmonë luftojmë. Nesër e analizojmë, më pas e bëjmë të sigurtë se jemi të gatshëm për sfidën tonë të ardhshme”, ka shkruar Xhaka në rrjetet sociale.

Share Messenger

Më të lexuarat