Vjen urimi për Vjosa Osmanin edhe nga ‘dhëndri’ i Kosovës

Share Messenger

Lajmit për zgjedhjen e Vjosa Osmanit si presidente e Kosovës i është gëzuar edhe i dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid.Ai postoi foton e Vjosa Osmanit ku shkruan se Kosova ka zgjedhur 38 vjeçaren për presidente.
Kujtojmë se, Anwar dhe Dua ka vite që janë në lidhje dashurie dhe shafqen shumë të lumtur në krahët e njëri-tjettrit.

Share Messenger

Më të lexuarat