Vjen në jetë Bota, vajza e Gjikos dhe Elitës

Share Messenger

Elita Rudi dhe Gjiko dje janë bërë prindër për herë të dytë.

Në familjen e tyre erdhi në jetë edhe një vajzë.

Ishte moderatorja ajo e cila ndau disa imazhe nga spitali duke publikuar portretin dhe emrin e vajzës.

Ata kanë vendosur që ta pagëzojnë me emrin Bota.

Më poshtë postimi i plotë.

“Familja jonë u kompletua 💞

Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 /

Nje falenderim të vecante për @spitaliamerikanprishtine , Dr. @goksugoc Goč dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për ne. Mirënjohese pa fund per shërbimet e ofruara!”

https://www.instagram.com/challenge/?next=/elita.rudi/%253Futm_source%253Dig_embed

Share Messenger

Më të lexuarat