Vitet janë vetëm numra, Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen!

Share Messenger

Këngëtari shqiptar, Sinan Vllasaliu, vazhdon të jetë një nga artistët më të dashur për publikun.
Ai sot feston ditëlindjen e 58-të, ku mori shumë urime nga kolegët, miqtë e familjarët e tij.

Sinan Vllasaliu është shumë aktiv edhe me projekte muzikore, dhe së fundi është duke shijuar suksesin e këngës “Hala të du”, në bashkëpunim me Vjollca Haxhiun.

Share Messenger

Më të lexuarat