Violeta Kukaj vazhdon të mahnitë me dukjen, shfaq trupin në formë në fustanin e kuq

Share Messenger

Violeta Kukaj shfaqet si një vajzë e re!

Këngëtarja Violeta Kukaj po vazhdon të lë të gjithë pa fjalë me postimet e saj që bën në Instagram.

Tani, ajo ka publikuar sërish një fotografi tjetër në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah figurën e saj trupore, veshur me një fustan elegant.

Fustani i kuq me preje te këmba, e bëri Violetën të duket mjaft tërheqëse dhe fine në fotografinë e ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë e Instagramit.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/violetekukaj/%253Futm_source%253Dig_embed

Share Messenger

Më të lexuarat