Video/ Reagimi i familjes së Messit kur e fitoi Topin e Artë

Share Messenger

Lionel Messi e ka fituar Topin e Artë për vitin 2021.

Mess i cili u transferua në Paris Saint-Germain, e ka fituar për herë të shtatë Topin e Artë.

Përballë argjentinasi kishte Lewandowskin, i cili doli i dyti.

Në këtë sukses të lartë, Messi ishte i shoqëruar nga djemtë dhe gruaja e tij, Antonela.

Share Messenger

Më të lexuarat