Vetizolimi për shkak të koronavirusit, rrëfehet Rakitic: Kam dalë nga shtëpia vetëm për…

Share Messenger

Koronavirusi ka shkaktuar kaos të madh edhe në botën e sportit, transmeton zeri.info

Shumë kompeticione tashmë janë pezulluar.

Ylli i Barcelonës thotë se ai ishte përgatitur për një vetizolim që prej ndeshjes në udhëtim te Barcelona dhe madje as nuk ka dalë për të bërë pazar.

“Unë kam dalë vetëm për të hedhur mbeturinat, që është 50 metra larg dhe kjo është e vetmja gjë që e kam bërë në rrugë”, ka thënë Rakitic për kanalin zyrtar të Barcelonës.

“Që prej Napolit unë isha i përgatitur për ta bërë gjithë këtë dhe kisha bërë pazar”, shtoi ai.

Share Messenger

Më të lexuarat