Vetëvendosje: Shqetësimet tona për shkëmbim territoresh u vërtetuan

Share Messenger

Lëvizja Vetëvendosje thotë se shqetësimi që kanë ngritur për marrëveshjen e fshehtë mes Thaçit dhe Vuçiqit, u vërtetua këto ditë edhe nga deklaratat e zyrtarëve në ShBA.Sipas tyre, ata që i kanë akuzuar për paranojë në të vërtetë i shërbejnë presidentit Hashim Thacci.

“Partitë e PLAN-it na akuzonin për paranojë, por vetë nuk është se thjeshtë janë naiv por qëndrojnë pas këtij presidenti të cilin e votuan dhe të cilit i shërbejnë”, thuhet në reagimin e VV-së.

https://www.facebook.com/070acba9-912e-413f-bba0-1f09dbc8abc5

Share Messenger

Më të lexuarat