Veseli dhe lojtarët e Kosovës bëjnë hajgare me Çekinë: Thojshin që ka me na mujtë Çekia

Share Messenger

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli gjatë xhirimit të një video është hasur në një moment të pazakonshëm me lojtarët e Kombëtares së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.

Veseli dhe lojtarët e Kosovës nuk kanë mundur ta xhirojnë një skenë pas të qeshurave që kishin kapluar aty në sallë.

Një video që po qarkullon po thuhet se Veseli ka bërë hajgare me Çekinë “Thojshin që ka me na mujtë Çekia”

Më poshtë keni videon e siguruar nga Jepi Zë 02.

Kadri Veseli me lojtarët e Kosovës bëjnë hajgare me Çekinë: “Thojshin që ka me na mujtë Çekia”

Kadri Veseli me lojtarët e Kosovës bëjnë hajgare me Çekinë: “Thojshin që ka me na mujtë Çekia” 😂Si e komentoni? 👇

Gepostet von Jepi zë 02 am Montag, 9. September 2019

Share Messenger

Më të lexuarat