Vedat Muriqi bëhet baba për herë të dytë

Share Messenger

Ftubollisti Vedat Muriqi dhe bashkëshortja e tij, Edibja u bënë prindër sërish.
Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi dhe partnerja e tij, Edibja, kanë mirëpritur sot fëmijën e dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e futbollistit, e cila publikoi fotografinë e parë të foshnjës së porsalindur.

Po ashtu, ajo bëri të ditur se foshnja është vajzë, por nuk preferoi të zbulonte se si e kanë pagëzuar atë.

Share Messenger

Më të lexuarat