Vedat Bajrami zbulon shumën e pagesës në fillimet e karrierës: Paguheshim 200 euro në koncertet në diasporë

Share Messenger

Aktori i njohur, Vedat Bajrami prej javësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova.
Humoristi I cili prej vitesh ka një karrierë të suksesshme që kur u nisi rrugëtimin në shtëpinë e famshme ka folur shpesh për gjëra të pathëna më parë.

Së fundmi, ai ka treguar se në fillimet e karrierës së “Stupcave” ai bashkë me dy kolegët e tij Osmani Azemin dhe Mensur Sfaqiun ishin paguar me shifra të vogla.

Në një bisedë me banorin nga Shqipëria, Bajrami u shpreh se ata merrnin pagesa prej 200 eurosh në koncerte në diasporë.

“Me vite ne kemi shkuar tre stupcat dhe i merrnim të tretë nga 200 euro dikur u bë nga 300, me vite kemi punuar kështu”, ka thënë Vedati.

Theksojmë që BBVK është drejtë përfundimit dhe kanë mbetur më pak se dy javë deri në finale.

Konkurrentët e mbetur janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Share Messenger

Më të lexuarat