I vdekuri në aksidentin e sotëm është daja i deputetit të VV-së

Share Messenger

Një person sot ka vdekur në një aksident në Rahovec. Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Korenica, ka njoftuar se viktima është daja i tij.

Nga një aksident i rëndë që ndodhi të hënën, një person ka vdekur ndërsa një tjetër është lënduar.

Deputeti Korenica, përmes një shkrimi në Facebook, tregon se daja i tij vdiq sot në atë aksident.

Postimi i plotë i deputetit nga Rahoveci:

Të Zotit jemi dhe tek Ai e kemi kthimin!

Sot paradite në një aksident trafiku ndërroi jetë daja im, haxhi Ramadani, i biri i haxhi Qamilit.

Allahu e faltë dhe e mëshiroftë!

Për kohën e varrimit ju njoftojmë me kohë pas kryerjes së obduksionit nga Instituti i Mjekësisë Ligjore.

Share Messenger

Më të lexuarat