Vajza e Glauk Konjufces mbush 5 vjet, sjellin pamje nga festa mahnitëse

Share Messenger

Sot në familjen e Glauk Konjufces është një ditë e shënuar.

Kjo sepse vajza e Glaukut, Knida po feston ditëlindjen e 5-të, shkruan IO.

Me rastin e ditëlindjes së të bijës, politikani nga radhët e VV-së dhe bashkëshortja e tij, Ermira Bajçinca organizuan një festë në shtëpinë e tyre.

Ishte Ermira ajo që ka publikuar fotografi nga festa në shtëpi, ku shihet me të bijën dhe Glaukun.

Kujtojmë që Ermira dhe Glauku janë prindër të dy fëmijëve.

Share Messenger

Më të lexuarat