Urimi i veçantë i Shkodran Mustafit për festën e 28 Nëntorit

Share Messenger

Futbollisti i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka uruar për festën e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarët.

Sot, 108 vjet më parë, Shqipëria shpalli pavarësinë e saj.

Me një foto me fanellën e Arsenalit dhe shqiponjën dykrenare, Mustafi ka uruar shqiptarët për festën e tyre.

“Urime Dita e Flamurit. 28 Nëntori”, ka shkruar Mustafi, ish-reprezentues i Gjermanisë.

https://www.facebook.com/ShkodranMustafi/

Share Messenger

Më të lexuarat