UEFA ja uron ditëlindjen Rashicës me golin që e kishte shënuar kundër Maltës

Share Messenger

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica sot feston ditëlindjen.

Rashica që dje shënoi një supergol në fanellën e Werder Bremenit, mbush 24 vjet, me synime që në karrierën e tij të arrijë shumë më shumë.

Rashica ka marr urime të shumta për këtë dhe nuk ka munguar as urimi nga shtëpia më e madhe e futbollit UEFA.

UEFA ia ka uruar ditëlindjen Rashicës me golin që e kishte shënuar kundër Maltës.

https://twitter.com/UEFAcom_de?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fuefa-ja-uron-ditelindjen-rashices-me-golin-qe-e-kishte-shenuar-kunder-maltes-1%2F

Share Messenger

Më të lexuarat