U takua me vëllain pas 2 muajsh në emisionin e Osmanit, Pipero i bën një surprizë moderatores

Share Messenger

I ftuar të shtunën e kaluar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” të Arbana Osmanit mjeku i njohur Pëllumb Pipero u surprizua jashtëmase, pasi në këtë kohë të vështirë virusi ai kishte të paktën 2 muaj pa takuar vëllain e tij.

Duke qenë se arritën të takoheshin në emision e Arbanës, Pipero ka surpirzuar Arbana Osmanin, duke i dërguar në zyrë një buqetë me lule në zyrë.

Kjo ka qenë një formë falenderimi ndaj Arbanës nga ana e Piperos për surprizën që ajo i bëri të shtunën.

Këtë moment moderatorja e ka publikuar në Instagramin e saj, duke treguar buqetën me lule të bardha dhe tek pusulla lexohet: Arbana, shumë mirënjohje. Doktor Pipero.

E krahas postimit Arbana dëgjohet të thotë: Sa surprizë e bukur më erdhi tek zyra. Shumë faleminderit doktor. Je shumë i mirë.

Share Messenger

Më të lexuarat