Transfer senzacional, Luis Suarez afër rikthimit në Premierligë!

Share Messenger

Luis Suarez është pranë rikthimit në Premierligën Angleze.

Raportet e fundit thonë se ylli uruguajan ka refuzuar ofertat e fundit për vazhdim te Atletico Madridi, duke zgjedhur opsionin e largimit.

Madje thuhet se Suarez po bën gjithçka që të bashkohet me Stiven Gerrard.

Kalimi te Aston Villa është shumë pranë dhe atje El Pistorelo mund të bëhet bashkë me ish-bashkëlojtarët, Gerrard e Coutinho.

Share Messenger

Më të lexuarat