Tomë Gashi konfirmon arrestimin e Hysni Gucatit, paralajmëron edhe diçka tjetër

Share Messenger

Avokati Tomë Gashi ka konfirmuar arrestimin e kryetarit të OVL UCK, Hysni Gucati.Gashi ka thënë se Gucati do të dërgohet për në Hagë, teksa thotë se bastisjet po vazhdojnë.

Tani u arrestu nga policija e eulexit kryetari i OVL te UÇK zoti Hysni Gucati dhe do te transferohet ne Hague!
Bastisjet po vazhdojn!

https://www.facebook.com/tome.gashi.1?fref=nf

Share Messenger

Më të lexuarat