Thaçi i uron shërim të shpejtë Isa Mustafës

Share Messenger

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim të shpejtë Isa Mustafës, i cili rezultoi pozitiv me koronavirus.

Thaçi ka thënë se me kujdes të shtuar Mutafa do ta kalojë këtë sfidë.

“Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor z. Isa Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë”, ka shkruar Thaçi në Facebook

Share Messenger

Më të lexuarat