Thaçi lundron pak me “jahtë” në Liqenin e Ujmanit, pastaj kthehet në Jug

22 Shares Share Messenger

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka shfrytëzuar ditën e sotme për ti bërë vizitë Liqenit të Ujmanit në Veri.
Thaçi për gjysmë ore ka lunduruar me barkë në Ujman. Në kohën kur Vetëvendosje dhe qytetarët po protestojnë kundër tij në Prishtinë.

Bashkë me presidentin ishte edhe drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qala dhe ministri i financave, Bedri Hamza.

 

Share Messenger

Më të lexuarat