Të pasmet e Nicki Minaj gati të ‘shpërthejnë’ (Foto)

Share Messenger
Këngëtarja e njohur Nicki Minaj, njihet si njëra nga artistet që nuk e ka problemm zhveshjen në paraqitjet e saj publike.

Madje, në një prej tyre kishte dalur me gjoksin bombastik komplet jashtë.

Në një imazh të postuar në rrjete sociale, Nicki po ‘thyen’ rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e panumërta.

Ajo ka pozuar me të pasme në kamerë, ku tregon se format që ka marrë po ia kalon të pasmet e të famshmes Kim Kardashian.

Share Messenger

Më të lexuarat