Do të habiteni nga shtëpia luksoze ku po bashkëjeton Dua Lipa me të dashurin e saj

Share Messenger

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka kohë që është në lidhje dashurie me Anwar Hadid.Dyshja shihet se janë mjaft të dashuruar dhe nuk hezitojnë që dashurinë e tyre ta ndajnë me gjithë botën.

Dua dhe Anwar shumë shpesh bëjnë dedikime për njëri-tjetrin kështu duke nga treguar se lidhja e tyre është në një tjetër nivel.

Çifti janë duke bashkëjetuar në Londër dhe pamjet e shtëpisë që vihen në pah nga fotografitë e tyre rrëmbyen gjithë vëmendjen.Më poshtë mund të shihni pak nga shtëpia e Duas dhe Anwar Hadid.

Share Messenger

Më të lexuarat