Taulanti dhe Graniti surprizojnë babain me super veturë luksoze

Share Messenger

Dy vëllezërit futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka padyshim që dinë si të bënë surpriza!
Pa ndonjë arsye të veçantë, mesfushorët kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë luksoze.Ata i kanë blerë atij një makinë të shtrenjtë të markës “Mercedes-Benz”, e këtë na e kanë treguar përmes një Instastory të postuar nga Taulanti.

“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”, shkruan ai, ndërsa në foto shfaqet i ati duke testuar automjetin e ri.

Share Messenger

Më të lexuarat