Taksi godet një Lamborghini, i shkakton dëme 40 mijë euro

8 Shares Share Messenger

Lamborghini si një nga veturat më të shtrenjta dhe të forta që ka njohur historia, mund edhe “të mposhtet”, madje nga një taksi.

Shoferi i veturës Lamborghini Aventador, në Meksikë po voziste normal në rrugën e tij, pa shqetësuar askënd por një taksi doli papritur nga rruga e tij dhe e goditi atë duke i shkaktuar dëme shumë të mëdha, deme këto që i kanë kushtuar mbi 40 mijë euro, çka nuk pritej që një Lamborghini “të shkatërrohej”, nga një taksi.

Fatmirësisht, përveç dëmeve të veturave nuk kanë pasur lëndime edhe shoferët.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Share Messenger

Më të lexuarat