Super Xhaka, statistikat e çmendura ndaj Leicester

Share Messenger

Super lojtari i Arsenalit, Granit Xhaka ka bërë një paraqitje fantastike ndaj Leicester Cityt.

Kosovari ka bërë dy asistime në golat e Ramsey dhe Giroudt”.

Mediat angleze e kanë konsideruar atë si një ndër më meritorët për fitoren e “Gunners”.

Më poshtë i keni statistikat e Xhakës sonte.

Share Messenger

Më të lexuarat