Stuhia e fortë godet Kinën, pamjet e frikshme të avionit duke u rrotulluar në vend

Share Messenger

Një stuhi ka goditur Kinën lindore duke shkaktuar të paktën 11 viktima dhe qindra persona të plagosur.Për të treguar fuqinë e stuhisë, mediat vendase kanë publikuar një video ku një avion i madh pasagjerësh sillet rrotull nga erërat.
Aeroplani rrotullohet disa herë në vend, derisa ndalon por pa i rrezikuar jetën asnjë prej pasagjerëve.

Share Messenger

Më të lexuarat