Stallone nis xhirimet (Foto)

Share Messenger

Sylvester Stallone ka filluar zyrtarisht xhirimet për “This Is Us”.

Aktori 71-vjeçar lajmin e bëri të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram duke publikuar një fotografi.

“Miku im i mirë Mimo Ventimiglia i cili ishte mjaft i këndshëm për të më ftuar të isha në këtë shfaqje “This Is Us”, tha Sylvester nën fotografinë me Milo para se të postonte më shumë foto me yjet e këtij sezoni, Justin Hartley dhe Chrissy Metz.

Sezoni i dytë i “This Is Us” shfaqet të martën, më 26 shtator në NBC.

Share Messenger

Më të lexuarat