Southampton – Arsenal, formacionet zyrtare, Xhaka titullar i padiskutueshëm

Share Messenger

Southampton e mirëpret Arsenalin në duelin e sotëm të Premierligës.Southampton dhe Arsenal takohen me fillim nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 20’të të Premierligës.Granit Xhaka është titullar i padiskutueshëm tek skuadra e Arsenalit dhe si gjithmonë e nis nga minuta e parë këtë duel.

Ja formacionet zyrtare:Southampton XI: McCarthy, Valery, Stephens, Bednarek, Vokins, Armstrong, Diallo, Ward-Prowse, Walcott, Ings, Adams.Arsenal XI: Leno, Bellerin, Holding, Luiz, Soares, Partey, Xhaka, Saka, Pepe, Smith Rowe, Lacazette.

Share Messenger

Më të lexuarat