Si në kohët e arta, shikoni golin e Messit me Miamin

Share Messenger

Messi ka shënuar edhe golin e tij të dytë për Inter Miamin.

Në ndeshjen kundër Atlanta United, argjentinasi ka gjetur golin e epërsisë në minutën e 8.

Pas një super-pasimi nga Busquets, Messi kontrolloi shumë mirë topin dhe shënoi për 1-0.

Share Messenger

Më të lexuarat