Shyhrete Behluli bëhet gjyshe

Share Messenger

Shyhrete Behluli është bërë gjyshe në orët e para të ditës së sotme. Indeksonline mëson se Learta ka lindur djalë. Lindja është bërë në një nga spitalet e Dortmundit të Gjermanisë.

Pak më shumë se një vit më parë Kushtrimi dhe Learta u martuan duke e bërë Shyhreten vjehërr, ndërsa tani ajo gëzon edhe epitetin e gjyshes së shtëpisë./Indeksonline/

Share Messenger

Më të lexuarat