I shpëtoi mrekullisht aksidentit, piloti i Formula 1 lajmërohet nga spitali

Share Messenger

Imazhet e aksidentit të kampionit francez të Formula 1 Romain Grosjean në Çmimin e Madh të Barhein janë shumë mbresëlënëse.

Piloti i cili arriti të dilte nga automjeti i tij që digjej pas një dalje nga rruga iu drejtua tifozëve nga spitali.

Ai ka njoftuar se është mirë dhe se nuk ka ndonjë lëndim serioz, pavarësisht se shihet që ka pësuar djegje në duart e tij.

Share Messenger

Më të lexuarat