Shikoni se si plaçkitet banka midis Prishtinës (Video)

Share Messenger

Para pak minutash është raportuar për një plaçkitje të bankës në Prishtinë. Ekskluzivitetin e mbajmë edhe tek momenti kryesor kur ka ndodhur ky akt.

Indeksonline ka siguruar videon ku shihen disa persona me maska dhe me kallashnikovë duke kryer vjedhjen në mënyrë spektakolare.

E tëra ka ndodhur në pikë të ditës përderisa personat zyrtarë ishin në vendin e punës.

 

Me maska e kallashnikov, plaçkitet banka në Prishtinëhttp://m.indeksonline.net/mobile/lajmet/pamje-ekskluzive-momenti-kur-hajnat-me-maska-e-plackisin-mjetin-me-para-ne-prishtine-video-117037/

Posted by IndeksOnline on Thursday, 10 August 2017

Share Messenger

Më të lexuarat