Shaqiri ‘bombardon’ portën e Serbisë

Share Messenger

Kombëtarja e Zvicrës ka shënuar ndaj Serbisë, dhe kush tjetër përpos Xherdan Shaqirit.

Zhvillohej minuta e 20-të, kur Shaqiri shënoi një gol të bukur për ta bombarduar golin e serbëve.

Rezultati momental nga takimi është 1:0, dhe Zvicra me këtë rezultat kualifikohet në fazën e 1/8 së finales.

Share Messenger

Më të lexuarat