Sëmuret Liberta, bëhet për infuzion

Share Messenger

Moderatorja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu po përballet me disa probleme të vogla shëndetësore.

Ajo gjatë ditës mori infuzion pasi njoftoi ndjekësit se është me grip.

Meqë emisioni Prive transmetohet të premteve asaj iu desh pak më shumë energji.

Për fat, Liberta është mirë dhe do ta shihni nesër mbrēma në ekran.

Share Messenger

Më të lexuarat