Ronaldo prezanton Jahtin e tij në vlerë 6 milionë euro

Share Messenger

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez po jetojnë një verë tipike për shkak të mungesës së pushimeve, sepse rendin e gjërave e ka ndryshuar pandemia e Coronavirusit.

Çifti po përton nga të gjitha mundësitë që ia lejon kalendari i ngjeshur i ndeshjeve yllit portugez për t’u rrezitur në det.Së fundi, ata na kanë përshëndetur nga bordi i një jahti ekskluziv dhe luksoz, që kushton gati 6 milionë euro. Kjo është “lodra” e re e sulmuesit 35-vjeçar të Juventusit.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/p/CCwAb-8AwB6/%253Futm_source%253Dig_embed%2526utm_campaign%253Dloading

Share Messenger

Më të lexuarat