Ronaldo e zgjedh Salahun para Neymarit

28 Shares Share Messenger

Cristano Ronaldo dëshiron në Los Blancos Mohamed Salah para Neymarit
Kështu ka shkruar sot Don Balon.

Ronaldo pritet që të jetë nr 9 i madrilënëve dhe e sheh Salahun si një aleat më shumë se një rival, gjë që mendon të kundërtën për brazilianin që mund ta sfidon atë si lider të skuadrës.

Për shkak të preferencave të Ronaldos, presidenti i Madridit Florentino Perez pritet që të ndryshojë pistë dhe të kërkojë Salahun para Neymarit.

Thuhet se Salah do të lirohet nga Liverpool nëse merr një ofertë prej më shumë se 200 milionë funte.

Share Messenger

Më të lexuarat