Rita tregon “muskujt” në Sydney

Share Messenger

Rita Ora ka treguar trupin e saj seksi në pantollona të shkurtër derisa ajo është parë duke u larguar nga një palestër në Sydney të Australisë

Rita Ora ka treguar edhe njëherë trupin e saj dhe si arrin t’i ruan format duke bërë stërvistje.

Anëtarja e “The Voice Australia” ka treguar në këtë veshje se sa seksi është.

Këto foto vinë pak kohë pasi që ajo u paraqit në Vogue Australia në një intervistë të gjatë me burrin e saj, regjisorin Taika Waititi.

Share Messenger

Më të lexuarat