Rita Ora performon në Good Morning America në New York (Foto)

Share Messenger

Këngëtarja  e njohur, Rita Ora ka performuar singlin e saj “Your Song” në studiot e emisionit Good Morning America në New York City.

26-vjecarja ka shkëlqyer me paraqitjen e saj me c’rast ka marrë komplimente të panumërta, shkruan Just Jared,.

Paraqitjen e Ritës nuk e ka lënë pa e komentuar edhe prezantuesi i emisionin GMA, Robin Roberts i cili ka shkruar në Tëitter se Rita është shumë e bukur dhe e talentuar.

Share Messenger

Më të lexuarat