Rita, këngëtarja e cila eksperimentoi me veshje në “Teen Choice Awards” (FOTO)

Share Messenger

Rita Ora, është njëra ndër këngëtaret e cila eksperimenton shumë me veshje.

Ajo së fundmi ka drejtuar “Teen Choice Aëards”, së bashku me Vanessa Hudgens dhe Lucy Hale, por paraqitja e saj mori vëmendjen.

Ndër të parët që mbërritën në këtë event ishte këngëtarja shqiptare, e cila u shfaq me një ngjyrë të re të flokëve dhe një fustan të ndezur rozë, veprim ky i guximshëm.

Mediet e huaja nuk e vlerësuan këtë stil të Ritës si të mirë apo të keq, por vetëm si veprim të guximshëm.

Për më shumë shikoni fotografitë. 

Share Messenger

Më të lexuarat