Rikthehet tifozja e flaktë e futbollit, gati për derbin Milan-Inter

Share Messenger

Rike Roçi është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në media rozë sidomos për fotot dhe pozat provokuese.Bukuroshja shqiptare, e njohur gjatë Europianit 2016 si një nga më të komentuarat dhe e klasifikuar si një nga tifozet seksi të këtij kompeticioni, edhe kësaj here tregon se është fanse e flaktë e futbollit.
Por, kur është puna të ekipi, Rike Roçi duket se nuk i ka ndryshuar ngjyrat shumë.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku ka treguar se sonte është tifoze e Milanos.Sonte AC Milan luan kundër Interit në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë. Dy skuadrat nga kryeqyteti i Milanit janë duke luftuar edhe për titullin e kampionit.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/rike_roci_/%253Futm_source%253Dig_embed

Share Messenger

Më të lexuarat